Kontaktai

ADMINISTRACIJA

UAB „Molėtų švara”
Statybininkų g. 8, Molėtai
Tel.: (8 383) 51105
El.p.: svara@moletusvara.lt

DARBO LAIKAS

I-IV   7:00 - 16:00 val.
V   7:00 - 14:45 val.
VI-VII   Nedirbame
Pietų pertrauka   12:00 - 12:45 val.

REKVIZITAI

Įmonės kodas   167500661
PVM mokėtojo kodas   LT675006610

AB Luminor Bank   A. s. LT524010045500080254

AB Swedbank   A. s. LT697300010094457802

AB Šiaulių bankas   A. s. LT767181100047467170 
(ši sąskaita skirta atsiskaityti už vieningas sąskaitas)




ADMINISTRACIJA

Direktorius
Elmaras Milinavičius
Tel. nr. +370 698 40100
El. p. elmaras@moletusvara.lt

Vyr. buhalterė
Vinanta Žalienė
Tel. nr. (8 383) 52048, (8 676) 39976
El. p. vinanta@moletusvara.lt

Administratorė
Laima Lapūnienė
Tel. nr. (8 383) 51557, (8 654) 87818
El. p. laima@moletusvara.lt

Ekonomistė
Zita Girskienė
Tel. nr. (8 383) 52306, (8 673) 94419
El. p. zita@moletusvara.lt

ATLIEKŲ TVARKYMO TARNYBA

Atliekų tvarkymo tarnybos vadovas
Albertas Venslovas
Tel. nr. 
(8 676) 40188
El. p. albertas@moletusvara.lt

DAUGIABUČIŲ NAMŲ ADMINISTRAVIMO TARNYBA

Daugiabučių namų administravimo tarnybos vadovas
Petras Grainys
Tel. nr. (8 383) 51887, (8 676) 38225
El. p. petras@moletusvara.lt

Daugiabučių namų modernizavimo Projektų vadovas
Mindaugas Čirba
Tel. nr. (8 383) 51528, (8 676) 70645
El. p. mindaugas@moletusvara.lt

Daugiabučių namų modernizavimo Statybos inžinierius
Jonas Ivanauskas
Tel. nr. (8 383) 51529 (8 670) 53977
El. p. jonas@moletusvara.lt


Apskaitininkė (daugiabučių namų modernizavimo sąskaitos)
Irena Stukienė
Tel. nr. (8 383) 51528 (8 672) 27692
El. p. siluma@moletusvara.lt

APLINKOTVARKOS TARNYBA

Aplinkotvarkos tarnybos vadovas
Kęstutis Petniūnas
Tel. nr. (8 383) 51529, (8 672) 27848
El. p. kestutis@moletusvara.lt


Kapinių prižiūrėtojas
Algis Liegus
Tel. nr. (8 678) 52171


KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRAS Tel. nr. (8 383) 51105

Klientų aptarnavimo centro vadovas
Liudas Vasaravičius
Tel. nr. (8 383) 51071 (8 606) 36150
E. p. liudas@moletusvara.lt


Vadybininkas (atliekų tvarkymas)
Mindaugas Umbrasas
Tel. nr. (8 383) 51299, (8 603) 30611
El. p. mindaugas.u@moletusvara.lt

Apskaitininkė (atliekų tvarkymo sutartys)
Daiva Rukšnaitytė Giraitė
Tel. nr. (8 699) 52104
El. p. daiva@moletusvara.lt

Apskaitininkė (Molėtų vanduo)
Lina Agurkienė
Tel. nr. (8 383) 51011, (8 656) 15512
El. p. vanduo@moletusvara.lt

Apskaitininkė (Molėtų šiluma)
Lina Čepauskienė
Tel. nr. (8 383) 51012, (8 673) 78375
El. p. siluma@moletusvara.lt

Kasininkė
Halina Rakauskienė
Tel. nr. (8 383) 51304
El. p. halina@moletusvara.lt

ĮDARBINIMO DOKUMENTŲ TVARKYMAS/ MAISTO PARAMOS DALINIMAS

Sandėlininkė
Ramutė Prankienė
Tel. nr. (8 383) 51037, 8 (671) 86898
El. p. ramute@moletusvara.lt

MECHANIKO TARNYBA/ DIRBTUVĖS

Mechanikas
Alfonsas Stažys
Tel. nr. (8 383) 51037, 8 (600) 22874
El. p. alfonsas@moletusvara.lt

Turite klausimų ar pastebėjimų - parašykite mums
Darbo laikas
Pietų pertrauka: 12:00-12:45 val.