Vieningas klientų aptarnavimo centras

  • Titulinis
  • Vieningas klientų aptarnavimo centras

Savitarna

  •  Registruoti vartotojai prisijungia prie savitarnos svetainės įvedę prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurie gaunami elektroniniu paštu , užpildžius paraišką ir gavus pirminius prisijungimo duomenis.
  •  Pirmą kartą prisijungus vartotojui privalu pasikeisti slaptažodį. 
  •  Prisijungę prie savo paskyros galėsite deklaruoti skaitiklių rodmenis ir rasite informaciją, susijusią su vandens suvartojimu bei apmokėjimu už suteiktas paslaugas, gauti elektronines sąskaitas.
  •  Skaitiklių parodymai deklaruojami iki mėnesio paskutinės dienos , sąskaita bus paruošiama kiekvieno mėnesio  1 darbo dieną  (už praeitą laikotarpį). 

SAVITARNA

KONTAKTAI

UAB "MOLĖTŲ VANDUO" Naujienos

Prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų tvarka

UAB "MOLĖTŲ ŠILUMA" Naujienos
Trumpa informacija dėl šalto vandens deklaravimo iki rugsėjo 10 dienos

Deklaravę vandens skaitiklių rodmenis iki rugsėjo 10 d.  mokės pigiau

 

Molėtų rajono savivaldybės taryba 2020 metų balandžio 30-ąją, siekdama palengvinti dėl COVID-19 finansinių sunkumų patyrusių rajono gyventojų ir verslo subjektų padėtį, valstybės ekstremaliosios situacijos dėl Covid-19 laikui bei 4 mėnesiams šiai situacijai pasibaigus buvo  nustačiusi UAB „Molėtų vanduo“ geriamojo vandens abonentams ir vartotojams 0,08 Eur (be PVM) dydžio kainos subsidiją, skaičiuojant nuo kiekvieno suvartoto kubinio metro geriamojo vandens kainos.

Vyriausybei paskelbus apie ekstremaliosios situacijos dėl Covid-19 pabaigą nuo šių metų gegužės 1 d., rugsėjo 1 d.  baigiasi ir Molėtų savivaldybės nustatytas 4 mėnesių lengvatos terminas. Todėl UAB „Molėtų vanduo“ paslaugų vartotojams, deklaravusiems skaitiklių rodmenis iki rugsėjo 10 d., už vandenį ir nuotekų tvarkymą bus pritaikyta savivaldybės nustatyta subsidija. Deklaruojant rodmenis po rugsėjo 10-osios bus skaičiuojama pilna kaina.

Vartotojams deklaruosiantiems po rugsėjo 10 d. UAB ,,Molėtų vanduo‘‘ skaičiuos vandens ir nuotekų kainą be savivaldybės subsidijos pagal patvirtintas kainas.

Šiuo metu UAB „Molėtų vanduo“ vartotojams (be savivaldybės subsidijos) gyvenantiems butuose nustatytos kainos yra:

UAB ,,Molėtų vanduo" geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo patvirtintos paslaugų kainos

Pavadinimas

Patvirtinta kaina

be PVM

su PVM

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos vartotojams, perkantiems šias paslaugas  bute

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos, iš to skaičiaus:

3,52 Eur/m3

4,26  Eur/m3

Geriamo vandens tiekimo

1,28 Eur/m3

1,55 Eur/m3

Nuotekų tvarkymo, iš to skaičiaus

2,24 Eur/m3

2,71 Eur/m3

Nuotekų surinkimo

0,71 Eur/m3

0,86 Eur/m3

Nuotekų valymo

1,24 Eur/m3

1,50 Eur/m3

Nuotekų dumblo tvarkymo

0,29 Eur/m3

0,35 Eur/m3

Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos  kaina (Pardavimo kaina butui per mėnesį)

1,61Eur

1,95 Eur

Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos,kaina vartotojams, kai dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti atsiskaitomojo apskaitos prietaiso, (Pardavimo kaina butui per mėnesį)

0,75 Eur

0,91 Eur

 

Prašome iki 2022-09-10 deklaruoti skaitiklių rodmenis, kad jums būtų pritaikyta kainos subsidija.

Daugiau informacijos tel.:8 383 51011  , www.moletuvanduo.lt

 

UAB „Molėtų vanduo“ administracija

                                                       

Sąskaitas taip pat galima apmokėti

Turite klausimų ar pastebėjimų - parašykite mums
ĮVERTINKITE MUS
Darbo laikas
Pietų pertrauka: 12:00-12:45 val.