Į ataskaitinį metinį suvažiavimą SKIA nariai rinkosi Naujojoje Akmenėje

Į ataskaitinį metinį suvažiavimą SKIA nariai rinkosi Naujojoje Akmenėje

2024 04 17


Balandžio 12-ąją gausus Lietuvos savivaldybių komunalininkų būrys rinkosi į Naujosios Akmenės viešąją biblioteką, kurioje vyko Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacijos (SKIA) metinis ataskaitinis suvažiavimas.

Renginį atidarė Naujosios Akmenės smuikininkų trio, kurie sugroję keletą kūrinių, pradėjo suvažiavimo oficialiąją dalį.

Suvažiavimo metu sveikinimo žodžius tarė Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, kuris trumpai papasakojo apie Akmenės rajoną, savivaldybės tikslus, komunalinio ūkio svarbą. Meras, kalbėdamas apie viešųjų paslaugų teikimą gyventojams, pabrėžė, kad komunalininkai yra itin svarbūs norint užtikrinti nepertraukiamą ir kokybišką šių paslaugų teikimą.  

Suvažiavime iškilmingai buvo įteikti ir SKIA Komunalininko garbės ženklai.

Už ištikimybę profesijai, ilgametį ir atsakingą darbą buvo apdovanotas Ričardas Laboga,  UAB „Jonavos paslaugos“ direktoriaus pavaduotojas komunaliniam ūkiui.

Už ilgametį nepertraukiamą, nepriekaištingą ir sąžiningą darbą, už puoselėjamą darbo kultūrą, atsakingus darbo organizavimo procesus, mentorystę Komunalininko garbės ženklu apdovanotas Algirdas Grigaliūnas, UAB „Ukmergės butų ūkis“ eksploatacijos vadovas.

Už ilgametį, nepriekaištingą ir nuoširdų darbą nuoseklų darbą komunaliniame ūkyje, aukštą profesinę kvalifikaciją Komunalininko garbės ženklu apdovanota Nijolė Tautkienė, UAB „Naujosios Akmenės komunalininkas“ teritorijų priežiūros padalinio vadovė.

Už profesionalų požiūrį į darbą, sąžiningą ir kokybišką komunalininko darbą, rūpinantis savivaldybės teritorijų priežiūra ir tvarkymu Komunalininko garbės ženklu apdovanotas Darius Sinkevičius, UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ darbuotojas.

Už aukštą profesionalumą, pasišventimą ir ištikimybę profesijai, atsakingą darbą rūpinantis savivaldybės tvarkymu Komunalininko garbės ženklu apdovanotas Gintautas Mikulėnas, UAB „Visagino būstas“ darbuotojas.

Už atsakingą požiūrį į komunalio ūkio darbą, atliekų tvarkymo sistemos Klaipėdos rajone efektyvų valdymą ir plėtrą, aktyvią aplinkosauginę veiklą Komunalininko garbės ženklu apdovanotas Rimantas Martinkus, VšĮ „Gargždų švara“ direktorius.

Įmonių darbuotojams įteikti ir padėkos raštai. Pasveikintas ir naujas SKIA narys – UAB „SID Apšvietimas“ ir jo direktorius A. Bartaševičius.

Suvažiavime SKIA prezidentas E. Mulokas ir administracijos direktorė A. Zigmontienė pristatė SKIA veiklos metinę ataskaitą už 2023 metus. Asociacija per pastarąjį laikotarpį pasipildė nauju nariu ir šiuo metu savo gretose vienija 34 narius. Prezidentas paminėjo, kad SKIA esminės veiklos kryptys: atstovauti ir ginti Asociacijos narių interesus valstybinės valdžios ir valdymo organuose bei vietos savivaldos institucijose, teikti pastabas ir pasiūlymus Lietuvos Respublikos Seimui, Vyriausybei ir kitiems valstybinės valdžios bei valdymo organams, vietos savivaldos institucijoms, o svarbiausia, dalintis patirtimi, žiniomis ir sprendimais tarpusavyje.  Suvažiavime Asociacijos direktorė pristatė ir 2024 metų veiklos planą, planuojamą biudžetą ir išlaidas. SKIA ataskaitai nariai pritarė vienbalsiai.

Suvažiavimo metu diskutuota ir apie regioninės atliekų kainodaros aktualijas. Su laukiančiais iššūkiais šioje srityje supažindino Eugenijus Rimkevičius, UAB TPS vadovas. Apie daugiabučių namų renovavimo ir modernizavimo proceso teisines aktualijas ir teisminę praktiką pristatė Magnusson ir partneriai advokatų bendrijos advokatė Dalia Stakvilevičiūtė.

Renginyje UAB STOKKER, UAB DOJUS agro bei SID apšvietimas pristatė pademonstravo naują, modernią įvairios paskirties komunalinę techniką bei apšvietimo sprendimus.

SKIA nariai apsilankė ir LEZ teritorijoje naujai pastatytoje VMG Wood Solution gamykloje.

SKIA savo gretose vienija Lietuvos savivaldybių komunalinės įmones, kurios vykdo įvairias viešąsias paslaugas atliekų, pakuočių atliekų surinkimo ir tvarkymo, miesto, žaliųjų erdvių, gatvių priežiūrą, daugiabučių namų administravimo ir modernizavimo paslaugas ir veiklas.  

SKIA didžiuojasi, kad kasmet auga ne tik narių skaičius, bet ir pasitikėjimas SKIA, kaip racionaliu ir patikimu socialiniu partneriu. 

www.skia.lt/naujienos/

Darbo laikas
Pietų pertrauka: 12:00-12:45 val.