Miesto tvarkymo technikos ir technologijų naujovės

Miesto tvarkymo technikos ir technologijų naujovės

2022 05 13


Gegužės 12 d. UAB “Molėtų švara” iniciatyva buvo organizuotas šiuolaikinės miestų tvarkymo technikos ir technologijų pristatymas.
Susipažinti su naujausia technika atvyko kaimynai iš Ukmergės ir Utenos (UAB “Ukmergės butų ūkis“, UAB “Utenos komunalininkas” vadovai ), bei UAB “Molėtų šiluma” vadovas Rimantas Grainys. Pristatyme aktyviai dalyvavo ir Molėtų rajono savivaldybės atstovai.
Techniką pristatė įmonės “ALWORK” atstovai. Visus sudomino krovininis elektromobilis skirtas aptarnauti poilsio zonas, pėsčiūjų ir dviračių takus bei kitas su tradicine technika sunkiai privažiuojamas vietas. Žiūrint į perspektyvas, kad Molėtai siekia kurortinio miesto statuso, tokia technika bus būtina. Tokio tipo automobiliai jau naudojami Palangos ir Neringos teritorijų tvarkytojų. Pažymėtina, kad tokio tipo automobiliai neskleidžia jokio garso, gali dirbti visiškai netrukdydami aplinkinių poilsiautojų. Per vieną įkrovimo ciklą gali nuvažiuoti iki 150 km, ko pilnai pakanka dirbant mieste. Pristatymo dalyviai su malonumu patys išbandė šio automobilio privalumus.
Didelio susidomėjimo sulaukė demonstruotas mobilus teritorijų tvarkymo siurblys. Tai puiki priemonė tvarkant miesto skverus, surenkant atliekas iš šiūkšliadėžių ir panašiai.
“Labai norisi kuo greičiau pradėti dirbti ir tokiomis specializuotomis mašinomis, tai tikrai padėtų dar labiau gražinti Molėtus”,- sake UAB “Molėtų švara” aplinkotvarkos tarnybos vadovas Kęstutis Petniūnas.
Darbo laikas
Pietų pertrauka: 12:00-12:45 val.