Nenuilstantis UAB "Molėtų švaros" Robotas puikiai darbuojasi

Nenuilstantis UAB "Molėtų švaros" Robotas puikiai darbuojasi

2022 09 02


Jau pora savaičių UAB “Molėtų švara”  miesto teritorijų tvarkyme dirba pasitelkusi ROBOTĄ žalios vejos pjovimui.

Šią naujovę pastebėjo ne molėtiškiai, bet ir miesto svečiai. Kartais ROBOTO darbo vietoje susirinkdavo ir po kelis stebėtojus, norinčius iš arčiau pamatyti kaip dirba ši technika.

Praeiviai domėjosi kokiu principu ši technika dirba, kokio dydžio plotus gali aptarnauti, kaip pasikrauna energijos, kaip apsaugota nuo vagių ir panašiai.

Išbandymai parodė, kad įmonė neapsiriko įsigydama šią naujovę. Jei skaičiuosime , kad  žalias vejas turime pjauti kas dvi savaites ir bent 3-4 mėnesius, tai įvertinus darbininko darbo valandas ir atlyginimą

gausime, kad atsipirkimas bus maždaug per tris tris su pusia metų. Dar vienas puikus privalumas,- ROBOTUI nereikia papildomai mokėti už naktinį darbą, o ir elekta naktiniame režime yra pigesnė. 

Šiam ROBOTUI  gamintojas suteikia 5-ių metų garantiją, viskas gaunasi tikrai ekonomiškai ir naudingai.

Kitas didelis privalumas tas, kad pjauti žolę vasaros karštyje,- tikrai sunkus darbas, tad ir toliau plėsime robotizaciją, nes ne tik kad ekonomiškai naudinga, bet ir  saugome savo darbuotojus.

Smulkiau susipažinti  su mūsų ROBOTU galite jo darbo vietoje, Vilniaus gatvėje prie Poliklinikos bei pažiūrėdami žemiau esančius video vaizdelius.

Video

Darbo laikas
Pietų pertrauka: 12:00-12:45 val.