Naujienos

Miesto tvarkymo technikos ir technologijų naujovės

2022 05 13


Gegužės 12 d. UAB “Molėtų Švara” iniciatyva buvo organizuota šiuolaikinės miestų tvarkymo technikos ir technologijų pristatymas.

Susipažinti su naujausia technika atvyko  kaimyninių Savivaldybių teritorijų tvarkytojai ( “Ukmergės  butų ūkio“, “Utenos Komunalininko” vadovai ), “Molėtų Šiluma” vadovas. Pristatyme aktyviai dalyvavo ir  Molėtų savivaldybės vadovai.

Techniką pristatė įmonės “ALWORK” atstovai. Visus sudomino krovininis elektromobilis skirtas aptarnauti poilsio zonas, pėsčiūjų ir dviračių takus bei kitas su tradicine technika sunkiai privažiuojamas vietas. Žiūrint į perspektyvas, kad Molėtai siekia Kurortinio miesto statuso, tokia technika bus būtina. Tokio tipo automobiliai jau naudojami Palangos ir Neringos  teritorijų tvarkytojų. Pažymėtina, kad tokio tipo automobiliai neskleidžia jokio garso, gali dirbti visiškai netrukdydami aplinkinių poilsiautojų, per vieną įkrovimo ciklą gali nuvažiuoti iki 150 km, ko pilnai pakanka dirbant mieste. Pristatymo dalyviai su malonumu patys išbandė šio automobilio privalumus.

Didelio susidomėjimo sulaukė demonstruotas mobilus teritorijų tvarkymo siurblys. Tai puiki priemonė tvarkant miesto skverus, akmenėliais dekoruotus aikščių segmentus, surenkant atliekas iš gatvės šiūkšliadėžių ir panašiai.

“Labai norisi kuo greičiau pradėti  dirbti ir tokiomis specializuotomis mašinomis, tai tikrai padėtų dar labiau gražinti Molėtus”,- sake UAB “Molėtų švara” teritorijų tvarkymo padalinio vadovas Kęstutis Petniūnas.

Darbo laikas
Pietų pertrauka: 12:00-12:45 val.